>
Perspektywy. Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego - Warszawa, Plac Zbawiciela

terapia rodzinna1 300x225

TERAPIA RODZINNA

 

Terapia rodzinna to spotkania ze wszystkimi członkami rodziny. Nawet gdy problem zdaje się dotyczyć tylko jednej osoby, zwykle wpływa on na funkcjonowanie całej rodziny, a wszyscy jej członkowie są nim dotknięci.

Więzy i schematy w rodzinach są silne – tym trudniej je zrozumieć, gdy nie są dostrzegalne, czytelne. To co oczywiste, na wierzchu, często kryje mniej świadome mechanizmy. Doświadczony terapeuta pomaga je dostrzec, zrozumieć i tak, jak to możliwe rozwiązać.

Rodzina w terapii jest wspierana, by osiągnąć taki pożądany stan, który jest wystarczająco komfortowy dla wszystkich jej członków. Nasi doświadczeni psychoterapeuci przekonani o siłach tkwiących w rodzinie jako całości, w prowadzeniu terapii opierają się na jej zasobach.

Zapraszamy rodziny, w których:

  • u dziecka pojawiły się niepokojące objawy chorobowe – np. zachowania kompulsywne, napady paniki, podwyższony poziom lęku, obniżony nastrój, nieradzenie sobie z emocjami, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu
  • nastolatek zaczyna zachowywać się w niepokojący sposób – wagaruje, zmienia środowisko, kradnie
  • zachowanie dziecka zmieniło się w niezrozumiały sposób – występują zaburzenia zachowania, trudności w szkole, kłopoty z rówieśnikami
  • występują trudności z komunikacją pomiędzy członkami rodziny.

Terapię rodzinną w Ośrodku prowadzi Anna Skłodowska.

Perspektywy. Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego
Pomagamy budować dobre relacje i dbamy o Twoje zdrowie psychiczne
Warszawa Śródmieście. Plac Konstytucji
Tel: 536 000 566