Joanna Burgiełł

psychoterapia dorosłych i młodzieży, indywidualna i grupowa

Mobirise

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Earl Nightingale

Kwalifikacje:
magister psychologii, psychoterapeutka po ukończeniu 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie, po ukończeniu trzymiesięcznego stażu na oddziale dziennym psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim. Ukończyła liczne szkolenia oraz posiada wieloletnie doświadczenie odnośnie całościowych zaburzeń rozwoju (autyzm, zespół Aspergera), jest również szkoleniowcem z tego zakresu. Pracuje pod stałą superwizją w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Specjalizacja:
Pracuję z osobami, które:
  • doświadczają depresji lub zaburzeń lękowych
  • doświadczają zaburzeń natury psychosomatycznej
  • odczuwają problemy w sferze relacji międzyludzkich w codziennym życiu
  • podejrzewają u siebie lub właśnie otrzymały diagnozę zespołu Aspergera, bądź innych całościowych zaburzeń rozwoju
  • odczuwają w życiu nieokreśloną pustkę i bezsens, bez wyraźnych symptomów
  • doświadczają problemów natury psychicznej, będąc jednocześnie osobami z niepełnosprawnością, np. niewidomymi, czy słabowidzącymi
Od kilku lat pracuję z indywidualnymi pacjentami w nurcie poznawczo-behawioralnym, wykorzystując także techniki Terapii Schematu oraz podejścia opartego na uważności i zaangażowaniu ACT.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim potrzebami pacjenta i wspólnie sformułowanym celem. Jestem aktywnym towarzyszem na drodze, prowadzącej do zmiany. Na bazie pogłębionej relacji terapeutycznej zachęcam i wspieram w przekraczaniu bariery strefy komfortu. Tam, poza za nią, dzieją się cuda.

Mam doświadczenie w prowadzeniu terapii osób z całościowymi zaburzeniami rozwoju (zespół Aspergera, autyzm), w pracy z ich rodzinami, jak również z osobami niewidomymi i słabowidzącymi. Przyjmuję również pacjentów z cechami zaburzeń osobowości.

Obszary terapii, z jakimi pracowałam dotychczas to min. zaburzenia lękowe, depresyjne, psychosomatyczne oraz zachowania opozycyjno-buntownicze u młodzieży.

Pracuję pod stałą superwizją dr Magdaleny Skotnickiej.

Przyjmuję w:

Środa
Czwartek
Umów się na wizytę:Podaj wynik: X =

Perspektywy. Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego
Pomagamy budować dobre relacje i dbamy o Twoje zdrowie psychiczne

Tel: 536 000 566