bootstrap modal popup

Aleksandra Ulatowska

Psychodietetyk

Mobirise
Kwalifikacje:
Mgr dietetyki na wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwentka studiów podyplomowych Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, studentka psychologii klinicznej na USWPS w Warszawie. Współautorka książki dla dzieci ” Bułka i Spółka, rzecz o zdrowym jedzeniu”.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu żywienia i dietetyki, dzięki którym na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje.
Doświadczenie zawodowe nabywała pracując w warszawskich szpitalach oraz poradniach dietetycznych. Prowadzi zarówno indywidualne spotkania z pacjentami, jak i kursy zdrowego odżywiania. W swojej pracy doradza klientom jak zmienić sposób odżywiania, motywacje i przekonania, co owocuje utratą kilogramów i wprowadzeniem nowych nawyków na całe życie.
Specjalizacja :
Przeszłaś/przeszedłeś już nie jedną dietę odchudzającą i wciąż masz problem z nadmiernymi kilogramami?
Zapraszam Cię na wizytę – profesjonalnie i skutecznie, w życzliwej atmosferze pomogę Ci w zmianie nawyków żywieniowych, które będą skutkowały trwałą utratą kilogramów. W swojej pracy zajmuję się także dietami w różnych chorobach żywieniowozależnych, takich jak: 
  • cukrzyca
  • insulinooporność
  • nadciśnienie tętnicze
  • podwyższone stężenie cholesterolu
  • niedoczynność tarczycy
  • choroba Hashimoto
  • PCOS zespół policystycznych jajników
Na wizyty zapraszam także kobiety ciężarne, karmiące oraz osoby starsze. Chętnie pracuję z dziećmi i młodzieżą. Polecam zapoznanie się z książką mojego autorstwa pt. ” Bułka i Spółka, rzecz o zdrowym jedzeniu”.
Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcieliby zorganizować spotkanie z dietetykiem dla większej grupy osób, np. w miejscu pracy, spotkań czy szkole lub przedszkolu. Tematykę spotkań ustalimy indywidualnie, dopasowując ją do oczekiwań grupy. 

Przyjmuję w:

Poniedziałek
Wtorek
Środa

Perspektywy. Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego.
Pomagamy budować dobre relacje i dbamy o Twoje zdrowie psychiczne