make a website

Indywidualnie  • konsultacje psychologiczne
  • psychoterapia
  • grupa psychoterapeutyczna
  • warsztaty rozwoju osobistego
  • trening uważności Mindfulness MBSR i MBCT

Konsultacje psychologiczne – to jedno lub dwa spotkania służące rozeznaniu problemu, z którym się zgłaszasz. Często po nich rozpoczyna się psychoterapia. Bywa też tak, że podczas konsultacji udzielana jest pomoc psychologiczna, która zaspokaja potrzeby osoby zgłaszającej się. Na konsultacje psychologiczne możesz zgłosić się z każdym problemem, zapytaniem.

Psychoterapia – w ośrodku prowadzona jest terapia młodzieży i osób dorosłych. Psychoterapia dla młodzieży poprzedzona jest spotkaniami z rodzicami. Na początku psychoterapii ustalane są cele, jakie chce osiągnąć osoba zgłaszająca się. Sesje psychoterapeutyczne odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu. Długość terapii zależy od kilku czynników.

Artykuł „Od czego zależy długość terapii”

Warsztaty rozwoju osobistego – rozwój osobisty w naszym ośrodku rozumiany jest holistycznie. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany poszerzeniem świadomości swojego umysłu i ciała – sprawdź naszą ofertę w zakładce Warsztaty.
Osobom pragnącym głębiej, z większym zrozumieniem doświadczyć swoich myśli i emocji proponujemy trening uważności. Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzonymi technikami pracy z ciałem – zapoznaj się z Masażem Dotyk Motyla dr Evy Reich.
Chcesz swój rozwój osobisty oprzeć na poszerzeniu kompetencji rodzicielskich, interesuje Cię poszerzenie wiedzy i technik w roli rodzica – sprawdź, co proponujemy w zakładce warsztatów dla rodziców.

Perspektywy. Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego
Pomagamy budować dobre relacje i dbamy o Twoje zdrowie psychiczne

Tel: 536 000 566